Informacja: PanBilet uses cookies and processes data for the needs of its customers. More information can be found in ours privacy policy.
Dwoje na huśtawce
Komedia romantyczna napisana przez życie
May 14, 2021, 8:00 PM
Krosno - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1
Prices: from 85 PLN to 110 PLN
Organizer: Art Source Sp. z o.o. Sp. k.
Sale to: May 14, 2021 at 4:00 PM
Organizers website: https://artsource.panbilet.pl

Dziewczyna, chłopak i uczucie. Jeżeli ktoś z nas nie był jeszcze na takiej huśtawce, to z pewnością będzie. Raz szczerość, raz kłamstwo. Raz miłość, raz nienawiść. Raz niewypowiedziane szczęście, a raz głęboki smutek. Od wspólnych oddechów do całkowitego braku zrozumienia jest tylko jeden mały krok, a za chwilę znów euforia! Raz wesoło, dwa - ból brzucha ze śmiechu. Oglądając z boku, jest to bardzo śmieszne. Zwłaszcza, gdy obserwatorem jest William Gibson, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru dramaturg amerykański. Bohaterami sztuki jest dwoje trzydziestolatków pochodzących z różnych środowisk, różnych miast, mających za sobą małżeństwa i romanse. 


W naszym przedstawieniu wcielają się w nich Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. Co wyniknie z takiego  spotkania? Wielka miłość, czy banalne rozczarowanie? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszym przedstawieniu. A my sami, trochę mądrzejsi, w dalszym ciągu pozostaniemy na naszych huśtawkach. William Gibson napisał kilka sztuk teatralnych. Dwie z nich zostały sfilmowane ze znakomitymi aktorami. W "Dwoje na huśtawce" zagrali Shirley MacLain i Robert Mitchum, a za role w "Cudotwórczyni" Anne Bancroft oraz Patty Duke otrzymały Oscary. "Cudotwórczyni" przyniosła autorowi prestiżową nagrodę Tony Award for Best Play.


 W Polsce "Dwoje na huśtawce" reżyserowali miedzy innymi Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski i Radosław Piwowarski

Czas trwania spektaklu: 2h 15 min

Please wait - loading...
tickets for seats
numbered
search tickets for
KupBilecik
Other events in this area
December 1, 2020
7:00 PM
|
|
0
|
0
December 1, 2020
7:00 PM
October 28, 2020
7:00 PM
|
|
October 28, 2020
7:00 PM
October 13, 2020
8:00 PM
|
|
October 13, 2020
8:00 PM
Select your region, so we can better match the results displayed :