Informacja: PanBilet uses cookies and processes data for the needs of its customers. More information can be found in ours privacy policy.
Zaklinacz Kobiet
Aplauz Show Zaklinacz Kobiet - Grzegorz Kordek
October 8, 2020, 6:00 PM
Rzeszów - Grein Hotel , al. Tadeusza Rejtana 1
Prices: 65 PLN
Organizer: GBC Group Sp. z o. o.
Sale to: September 15, 2020 at 5:00 PM

UŻYJ KODU CV59ALFECT - 20 %


Zaklinacz Kobiet to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie.

Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku.

DLA KOBIET jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny i zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co Ty od dłuższego czasu starasz się mu powiedzieć oraz możliwość zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku.

DLA MĘŻCZYZN jest to szansa, by znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania: "Jak zrozumieć kobietę?", "Czego pragną kobiety?" oraz okazja do odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu.

DLA ZWIĄZKU to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody.
Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: "Ja to już chyba gdzieś widziałem" "Czy Ty nas wczoraj podglądałeś?" i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

"Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?".  "Tego powinno się nauczać w szkole", "Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego", "Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa", "To jest jak "higiena osobista" dla naszego związku" tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po spektaklu.

W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" oraz Anne Moir autorki bestsellera "Płeć mózgu" powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.

Please wait - loading...
tickets for seats
unnumbered
Other events in this area
December 1, 2020
7:00 PM
|
|
0
|
0
December 1, 2020
7:00 PM
December 13, 2020
4:00 PM
|
|
December 13, 2020
4:00 PM
Select your region, so we can better match the results displayed :